Merhaba, sipariş / destek hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Spor Salonu Kokusu

Spor salonları, spor stüdyoları, yoga ve pilates alanlarına özel, koku tasarımı Spor salonlarında, koku en önemli motivasyon yöntemlerinden birisidir. Motivasyonu arttıracak ve kötü kokuların engellenmesini sağlayacaktır. Spor salonu içerisinde bulunan, tüm bölümlerin doğru koku ile kokması gerekmektedir. Hijyen, konsept, kurumsal kimlik açısından önem arz etmektedir.

Spor Salonu Kokusu

nedir, nasıl hazırlanır ve ne işe yarar?

nedir ?

Spor Salonu Kokusu, Spor Salonu Kokulandırma

Spor salonu, fitness merkezleri, egzersiz odaları, soyunma odaları ve diğer bölümlerde; sık olarak karşılaştığımız sorunlar kategorisinde birinci sırada yer almaktadır koku ... Spor; motivasyon ve konsantrasyon gerektiren ve insanların günlük yaşantısında mutlaka yer vermesi gereken aktiviteler arasında yer almaktadır.

Günümüzde birçok insan spor salonlarında bolca vakit geçirmektedir. Sporda farklı branşları meslek olarak edinen insanlarda günden güne artmaktadır. Fakat spor salonlarında; kötü koku veya havasızlık ciddi problem haline gelmiştir.

 

etkileri

Spor Salonu Kokusu, Spor Salonu Kokulandırma

Spor salonuna özel olarak hazırlanan esanslar; ruh halini rahatlatacak ve motivasyonu arttıracak koku türleridir. Farklı esans türlerinin karışımı ile hazırlanmaktadır. Esansın her notasında farklı özellikler yer almaktadır.spor salonu kokuları

Kokuyu ilk kez koklayan ziyaretçilerin, yorgunluk hissini azaltacaktır. Fakat bilinç altına yerleşen kişilerin, motivasyonunu arttıracak ve daha fazla çalışma hissi uyandıracaktır.

Forgive Feronia, kokusunda kullanılan esans çeşitleri; Uzak Doğu'da terapi ve insanların bilinç altını tedavi etmek amacıyla kullanmaktadır. İnsan sağlığına yan etkisi veya zararı bulunmamaktadır. Kokuyu alana makine veya bambu çubuklu kokular ile yayabilirsiniz.

Spor Salonu Kokusu
TOP