Merhaba, sipariş / destek hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Ofis Kokulandırma

Günümüzün büyük bir bölümünü geçirdiğimiz yerde elbette ki mutlu olmak isteriz. Sadece mutlu olmak değil ticari ve manevi olarak ziyarete gelen ziyaretçilerimizin de ferah ve hijyenik alanda misafir etmek isteriz. Belki de ticari ortamların en büyük noksan noktası kokunun bilinç altına olan etkisi olabilir. Ofis alanında bulunan tüm kişiler için bilinç altında ferahlık yaratacaktır.

Ofis alanlarına özel olarak ürettiğimiz Bueno's Privaté kokusu eminim ki sizlerde çok beğeneceksiniz. Çalışanların daha zinde olmasını sağlamak ve devamlı aynı havayla temas edeceği için fresh ve hafif koku tercih sebebimizdir.

Ofis Kokulandırma, Ofis Kokusu

nedir, nasıl hazırlanır ve ne işe yarar?

nedir ?

Ofis Kokulandırma, Ofis Kokusu

Ofislerin çalışmanın yoğun olduğu alanlardır. Konsantrasyon ile beraber rahat olma hissinin bedende oluşması gerekir. Eğer beden yada zihin tam manasıyla konsantrasyon kuramazsa bu durumlarda işe odaklanma problemleri ortaya çıkabilir. Bu durumu sadece koku ile çözmek elbette mümkün değildir. Fakat zihninize vereceğiniz mesajı kurumsal koku ile neticelenmesi mümkün.

Alana özel olarak sunduğumuz çözümlerin bir diğeri ise ofisin hijyenik olmasıdır. Çeşit çeşit kokularla alanı daraltmak yerine tek koku ile her bölgenin aynı koku ile kokmasını sağlayarak ferahlık hissi yaratabiliriz. Bunun yanı sıra alanda bulunan fare, haşere, böcek problemleri için de kovucu ürünleri inceleyebilirsiniz.

etkileri

Ofis Kokusu

Ofis Kokulandırma; Bueno's Privaté Elite kokusu ağır kokuların yanı sıra daha hafiftir. Esans ve karışım oranı diğer esans türlerine göre daha incedir. Alt ve üst notanın ince olduğu kokuların etkisi biraz daha hafiftir. Fakat orta notada daha baskın olan koku; ziyaretçilerin hem rahatlamasını hemde kokuyla buluşmasını sağlamaktadır.

  • Çalışanların daha konsantreli işe odaklanmaları sağlamaktadır.
  • Mutluluk ve rahatlık hissinin uyanmasını sağlamaktadır.
  • Baskın koku değildir çünkü devamlı havayla etkileşim içerisinde olduğumuz için kokunun rahatsız etmemesi esas alınmıştır.
diffüzyon

Nasıl Yayılmaktadır ?

Alana iki farklı şekilde koku dağıtımı mümkündür. Bu alternatifleri sayacak olursak;

  • Çubuklu oda kokusu : Çubuklu oda kokusu 2010 yılıyla beraber ülkemizde popüler olan kokulandırma yöntemleri arasında yer almaktadır. Bambu çubuklarıyla beraber alana düzenli olarak koku yaymaktadır. Pozitif tarafı kokuyla alanı boğmamaktadır. Alternatif yöntemi ise sprey ile kokulandırmadır. Çubuk belirli süre aralıklarla kokuyu alana dağıttığı için insanların tercih sebebi olmuştur, diyebiliriz.
  • Koku Cihazı : 2013 yılıyla beraber her alanda kullanılması önerilen cihazlar haline gelmiştir, diyebiliriz. Koku cihazları ülkemizde maalesef bencil olarak satılmaktadır. Örneğin, cihazı farklı yerden kokuyu farklı yerden alma ihtimali olmayabiliyor. Bu tür sebeplerden dolayı insanlar koku sektörüne korkarak yaklaşabiliyor. Fakat Bueno; koku cihazları konusunda sizlere farklı alternatifler sunmaktadır.
TOP