Merhaba, sipariş / destek hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Evlerde Kovucu Kullanımı

Fare, böcek, akrep, sinek, sivrisinek ve benzeri sorunları evlerde sıkça yaşanmaktadır. Bunu çoğu zaman görmezden gelsek de ilerleyen zamanlarda hayatımızı alt üst etmeye yetecek kadar tehlikeli canlılardır. Özellikle insanların besinleri ile geçinen zararlı canlılar; sağlık açısından da büyük zararlar yaratmaktadır.

Evlere özel olarak üretilen kovucu cihazlar alana özel çözümler yaratmaktadır.

Evlerde Kovucu Ürün Kullanımı

nasıl kullanılır, canlıyı nasıl uzaklaştırır?

nasıl kullanılır?

Kovucu cihaz ürünleri

Kovucu ürünler; evlerde / konutlarda ve benzeri alanlarda kullanılmaktadır. Bu tip cihazlar; alana özel olarak üretilmiştir. Yazlıklarda, villalarda, ofislerde ve insanların yaşamını uzun süre geçirdiği alanlara özel olarak üretilen cihazlardır.

200 m² ile 800 m² alana kadar etki eden kovucu cihazlar, alana ultrasonik ses frekansları yaymaktadır. Bueno tarafından üretilen kovucu ürünler; insanların daha kolay kullanması amacıyla tasarlanmıştır.

Ürün gruplarının çalıştırılması oldukça basittir. Elektrik enerjisiyle çalışan cihazlar; prize takıldıktan 3 dakika sonra aktifleşmektedir. Daha sonra alana ultrasonik ses frekansları yayarak 7 / 24 aktif olarak çalışmaktadır. Alanı güven altına alarak alanda bulunan zararlı canlıların uzaklaşmasını sağlamaktadır.

nasıl uzaklaştırır

Kovucu ürünler çalışma prensipleri

Canlıya direkt olarak şiddetli ses basıncıyla rahatsız olmasını sağlamaktadır. İnsan kulağının duymadığı ultrasonik ses frekansları yayarak canlının farklı alanlar araması için devamlı olarak frekanslar yaratmaktadır.

Fare, haşere, böcek ve benzeri canlılara dikkat edilmesi hususunda birçok etken göz ardı edilmektedir. Oysaki bu tür canlılar kanalizasyon, lağam, çöp atıkları gibi zararlı bölgelerden gelerek insanların yaşam kalitesini düşürmektedir. Aynı zamanda psikolojik olarak da zararları bulunmaktadır.

Verem, difteri, veba gibi dünya üzerinde zararları kanıtlanmış bir çok hastalık aslında bu tip haşereler tarafından taşınmaktadır. Fakat insanlar bu düzenin hala farkına varamayarak güvenlik tedbirlerini yeterince almamaktadır.

zararlı mıdır?

Kovucu cihaz

Çeşitli testlerle etkisi kanıtlanan ve hedef canlı dahil olmak üzere hiçbir canlıya zararı olmadığı saptanmıştır. Sitemiz üzerinden satın alacağınız kovucu cihaz ürünleri; 2 yıl boyunca Bueno garanti kapsamı altındadır.

Tüm Bueno markasını taşıyan ürünlerimiz orjinaldir. Kullanıcı hatası dışında farklı bir sorunla karşılaşmanız durumunda firmamızla iletişime geçerek ücretsiz değişim / onarım talebinde bulunabilirsiniz. Garanti kapsamındaki ürünlerimiz, uygun ücret ve fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır. Ayrıca, satış sonrası ücretsiz teknik destek hizmetinden de yararlanabilirsiniz.

TOP