Çarşamba, 24 Ekim 2018 / Published in Koku Sistemleri

Fibatec koku kartuşu konusunda bir çok müşterimizden gelen talepler doğrultusunda satışlarını gerçekleştirmeye başladık. Fibatec koku kartuşu; sektörde bulunan nadir ürünler arasındadır. Fakat daha büyük sorun ise Fibatec koku kartuş ürününün zaman sınırlaması olmasıdır. Maksimum 1 ay kullanılabilen ürünlerin cihazı elinizde ise artık problem etmenize gerek yok! Fibatec ürünleri iki farklı grupta sınıflandırılmaktadır.

  • Cosmic M5 : Eski nesil koku cihazı olan bu makine kartuşlarını da İnternet sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz.
  • İYO : Yuvarlak ve renkli cihazların kartuşları her yerde bulunmamakla beraber sürelidir. Süresi bittikten sonra Fibatec koku kartuşunu kullanamayabilirsiniz.

Fibatec Koku Kartuşu

Fibatec koku kartuşu ve koku çeşitlerini Bueno güvencesiyle satın alabilirsiniz. 0532 284 91 34 veya 0532 367 12 96   numaralı telefonlardan firmamıza ulaşabilirsiniz. Firmamız; boş kartuşun chipini uzatma veya dolu kartuş satışlarını gerçekleştirmektedir.

Ergenlik Kokusu
Salı, 11 Eylül 2018 / Published in Genel

Hiçbirimizin konuşmak istemediği bir konu var aslında, Ergenlik Kokusu… Belkide hayatımız boyunca hiç unutmayacağımız o koku, kimimize hatıraları hatırlatırken kimimize ise; o dönemlerin zorluğunu hatırlatabilir. Ergenlik kokusu deyince aklımıza çok farklı nüanslar gelebilir. Fakat bugün hatırlatacağı hoş hatıralardan ziyade terli ayakkabılar, terle karışmış kuru çamaşırları konuşacağız. Bueno tarafından üretilen üstün kaliteli dağınık yağlı koku ile ergenlik kokularını kötü hatırlamanızı istemeyiz.

Hormonların Yoğun Çalıştığı Zamanlar

Çocuk gelişimi sırasında; vücudun ürettiği keskin kokular etrafı rahatsız edebilir. Bu durumun elbette ki çeşitli nedenleri bulunmaktadır. Çocukların enteresan kokular üretmesini sağlayan hormonlar; ergenlik sırasında ortaya çıkmaktadır. Daha önce ki dönemlerde de var olan hormonlar, ergenlik döneminde ağır basmaktadır. Ebeveyn tarafından kontrol edilmezse hijyen bakımından sınıfta kalacak olan bu kokular kontrol etmek pek de güç değil! 

ergenlik kokusu

ergenlik kokusu

Ergenlik dönemlerinde ebeveynler tarafından yardım almayı reddeden bireyler; kokuyla nasıl başa çıkacağı konusunda problemler veya endişeler yaşayabilir. Kişisel bakım dönemini tam manasıyla kavrayamayan bireyler, yaşantı boyunca bu durumdan rahatsız olabilir.

Ergen bireyler, düzen sistemine karşı hassas davranmaktadır. Düzenli olarak diş fırçalamak, saç yıkamak, elbiselerini kirli sepetine atmak gibi davranışları nadir gerçekleştirmektedir. Bu ağır yada hafif dönemler olarak hepimizin yaşadığı olgudur. Ergenlik döneminin daha hızlı atlatılması için çeşitli ilkel yöntemler kullanarak koku kısmını hızlı şekilde geçebiliriz. Onların vücutlarını anlayabilmek için yıllarca ter kokusuna mağdur olmak zorunda değilsiniz. Bunun yerine doğal aroma kokuları kullanarak ortam kokulandırma işlemi için bir adım atabilirsiniz.

İnternet sitemizde yer alana koku cihazı veya çubuklu oda kokuları; dünyanın dört bir yanında kabul görülen birinci sınıf ham maddeler ile üretilmektedir. Ergenlik kokusu ile başa çıkmanız için kolay yöntemleri kullanarak bu kötü kokuları bastırabilirsiniz.

Koku Gidermede Lider Firma: Bueno’s

Her şeyden önce insan sağlığını düşünen koku uzmanlarımız, hazırladıkları koku tarifleri içerisinde insan sağlığını riske atabilecek hiçbir unsuru barındırmamakla beraber zihne yönelik pozitif katkılarını da formüller içerisinde yer vermektedir. Koku formülleri de tedavi yöntemleri arasında yer vermek yanlış davranış olarak nitelendirilmemelidir. Koku cihazı, çubuklu oda kokusu ve koku spreyi yardımıyla ürünleri dilediğiniz alanlarda kullanabilirsiniz. Geniş ve dar alan olarak gruplandırılan mekanlar, iş yerleri, ofis, konut ve benzer konumlarda kullanımı için bize ulaşabilirsiniz.

Ergen bireylerin davranışlarını dile getirmek yerine onlara doğru yolu göstermelisiniz. Terle beraber karışan vücut kokusunun kötü olduğunu dile getirmek yerine ona güzel kokuyu keşfetmesine izin verebilirsiniz! Ergenlik kokusunun ter karışımı bir koku olmaması bize hatıralarımızı unutacağımız anlamını vermemektedir. Bu sebeple geçmişimizi güzel hatırlamak adına yeni adımlar atabiliriz !

Vavana Koku Makinesi
Salı, 10 Temmuz 2018 / Published in Genel

Vavana Koku Makinesi; nano difüzör teknoloji kullanılarak üretilen bir koku cihazı ürünüdür. Vavana markası yurt dışında hizmet veren ve Türkiye’ye ana bayilik veren firmalar arasında yer almaktadır. Vavana koku cihazı ürünlerini tercih etmek için ilgili kategoriyi ziyaret edebilirsiniz.

Vavana koku makinesi ne işe yarar?

Koku makineleri; iki farklı kategori de yer almaktadır. Sektörde kurum tipi, konut tipi olmak üzere iki farklı tip de ürün çeşitleri sunulmaktadır. Profesyonel koku makinesi ürünleri genellikle fabrikalarda, mağazalarda, ofislerde, iş merkezlerinde, otellerde ve benzer alanlarda kullanılmaktadır. Ana konsol üzerinden cihazın yapılandırma ayarları yapılarak belirli aralıklarla üflemesini sağlamaktadır. Profesyonel Vavana koku makinesi ürünün pozitif yönlenlerinden bahsedecek olursak;

  • Ana konsolu yardımıyla cihazın ayarları yapılandırılmaktadır. Periyodik zamanlarda kokuyu alana dağıtarak alan kokulandırma işlemini gerçekleştirmektedir. Cihaz içerisinde akü, pil ve benzer yedekleme parçası bulunmamaktadır. Elektrik enerjisiyle alışan motor yardımıyla alana devamlı olarak koku yaymaktadır.
  • Cihaz koku esansı ile çalışmaktadır. Bu sebeple hazır koku kullanmak yerine dilediğiniz parfümü seçerek alanın seçtiğiniz parfüm ile kokmasını sağlayabilirsiniz.
  • Koku makinesi ürünü içerisinde yer alan motorun; çalışma valfinin ayarlarını yapılandırarak motor gücünü ayarlama fırsatı vermektedir. Motor gücünü ayarlayarak cihazın alan kokulandırma işlemi sırasında hangi güçte çalışabileceğine karar verme şansınız bulunmaktadır.

Ev tipi kullanılan Vavana koku cihazı profesyonel koku makinesine oranla biraz daha basite indirgenmiştir. Pil, akü ve benzer parçalar yardımıyla belirli bir ömrü bulunmaktadır. Pil değişimi ile cihazın çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Vivens Koku Cihazı

  • Cihazın ayar yapılandırmasını yapmanız mümkün olmayabilir bu sebeple standart cihaz ayarlarında yapılan ayarlar doğrultusunda alana belirli aralıklar koku sıkmaktadır.
  • Ürün içerisinde kullanılan esans hazır ürünlerdir. Bu sebeple hazırlanan ürünler dışında farklı bir ürün kullanma olanağı biraz daha zordur.
  • Ürünün içerisinde motor yer almadığı için haliyle koku cihazı ürünün gücü bellidir. Gücü düşük olduğu için belirli bir alan kokulandırma işlemi gerçekleştirmektedir. Mutfak, banyo, salon, yatak odası gibi dar alanlarda kullanılması tavsiye edilmektedir.

Koku makinesi ticari işletmeler için kullanılacak ise; kesinlikle profesyonel koku makinesi ürünü satın alarak alan kokulandırma hizmetinden yararlanmalısınız. Firmamız üretimi DNA Koku Cihazı ürününü inceleyerek alana özel çözüm konusunda sizlere yardımcı olalım.

Koku esansı kaç gün sonra tükenir?

Bu soruyla sık sık karşılaşmaktayız. Fakat bu sorunun cevabını net olarak vermemiz mümkün değildir. Cihaz 3 farklı periyotta çalışmaktadır. Cihazın çalışma performansı ile beraber motor gücünün çalışma gücünün de etkisi büyüktür. Cihazı satın almadan önce ayarlar yapılandırmak için bize ulaşmanız durumunda maksimum performans ile minimum tüketim ayarlarını yapılandırmak için sizlere yardımcı olmaktayız. Koku cihazı ürünleri için kullanılan koku çeşitleri ürünleri hakkında bilgi sahibi olmak için koku çeşitleri sayfasından ürünlerin içeriklerine ulaşabilirsiniz.

Minimum 30 gün boyunca koku ürünlerini kullanabilirsiniz. Maksimum 3 ay boyunca da bir koku esansını kullanmanız mümkündür. Ayarları doğru şekilde yapılandırma durumunda ürünün performansından gayet memnun kalacağını da rahatlıkla söyleyebiliriz.

oda parfümü makinesi
Cuma, 22 Haziran 2018 / Published in Genel

Oda parfümü makinesi nedir, alana nasıl koku yayar, koku kaç gün boyunca alanda etkili olur gibi sorularla sık sık karşılaşmaktayız. Bu sorularınızın cevabını bu yazımızda detaylı olarak ele alacağız. Oda parfüm makinesi ne işe yarar ve hangi alanlar için kullanıma uygundur?

oda parfümü makinesi

oda parfümü makinesi

Türkiye’de Oda Parfümü Makinesi

Koku makinelerinin ömrü 2003 yılına dayanmaktadır. Daha önce evlerde kullanılan sprey olarak nitelendirdiğimiz ev tipi cihazlar ile Türkiye’ye getirilmiştir. Hemen hemen birçok evde bulunan bu cihazlar daha geliştirilerek profesyonel koku makinesi olarak iş hayatımızda da yer almaya başlamıştır. Ünlü parfümörlerin yarattığı yeni kokular ve keşiflerle sadece cihaz değil esans da hayatımızda büyük bir yer kaplamaya başlamıştır.

2010 yılı itibariyle kurumsal koku olarak nitelendirdiğimiz firmaya özel koku tasarım sektörü yeni yeni yer edinirken bir yandan da cihaz üretimleri girişimi başlamıştır. Ofislerde, otellerde, bahçelerde, Spa merkezlerinde ve benzeri alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Zamanlayıcı, üfleme gücü, üflenecek koku ve dahası …oda makines parfümü

Kokunun kuşkusuz hayatımızda ki yeri büyüktür. İster istemez birçok alanda beynimizin bu tür kokulardan rahatsız olmak da yada tam tersi bir algı yaratmaktadır. Otobüs seyahat esnasında dışarıdan gelen sigara kokusu (sigara kullanmamıza rağmen) bir çoğumuzu rahatsız etmektedir. Aslında sigaranın kokusundan dolayı değil, beynimizin yapılan fiile negatif olarak mesaj kodlaması durumundan dolayı sigara kokusundan rahatsız olmaktayız. Bazılarımız rutubet kokusu, küf kokusu gibi basık kokulardan nefret ederken kimi insanlar tarafından ise rahatsızlık duyulmamaktadır. Aslında tüm bu olaylar beynin verdiği sinyallerden dolayı gerçekleşmektedir. Hava ile teneffüs esnasında verilen mesajı dikkate alarak ona göre davranmaktayız.

Oda Parfümü Makinesi Etkileri

Nörologlar tarafından yapılan araştırmada bulunan algılara göre kokunun bu denli güçlü bir yapıya sahip olmasının en temel sebebi, burun içerisinde yer alan mikroskopik reseptörler olarak nitelendirilen minik damarlardır. Yapılan araştırmalara göre yaşanılan anılar ile beraber kokularda hafızaya yer edilmektedir. Algılanan koku ile beraber anılarda gözümüz de canlanmaktadır. Kimi anı bize acı verirken kimi anı ise keyifli bir hal yaratabilmektedir. Bu sebeple ticari kullanımlarda seçilecek kokunun oldukça önemli olduğunu unutmamalıyız.

Oda Parfümü Makinesi Etkileri

Ziyaretçilerinize yönelik koku araştırması yaparken söylenen klasik tümcelerden birisi; “hafif bir koku olsun”. Bu tarz durumlarda sunulan tüm kokular aslında hafif olarak alana yayılabilmektedir. Burada söylenmek istenen asıl algı; koku ziyaretçiye rahatsızlık vermesin! Bu demek oluyor ki geçmişinde hafızasına yer verdiği kokulardan farklı bir koku olsun. Bu da daha önce sık rastlanmayan ve ender rastlanan koku çeşitlerinden birisi seçilmelidir. Örneğin; Hawai Adalarından esinlenerek yaratılan Hawai Essential’s parfümünü eminim ki birçok kişi bilmemektedir. Farklı karışımlar ile elde edilen ürün; ziyaretçilerin daha rahat olmasını ve tatil havasına girmeye yardımcı olmaktadır. Bu sebeple de oda parfümü makinesi ile yayılacak koku seçimini mutlaka doğru yapmalısınız.

Oda Parfümü Makinesi Koku Seçimi

Koku seçimlerinde birçok kişi kararsız kalmaktadır. Tüm kokuların birbirine benzediğini yada koku alamadığını da belirtirler. Bu tip durumlarda farklı farklı kokular koklamak yerine belirli bir ara verdikten sonra kokular arasında seçim yapmak daha doğru olacaktır. Çünkü kütüphanemiz de yer alan ürünlerin hepsi birbirinden özgü olarak yaratılmaktadır. Her parfümün bir anlamı ve her anlamında belirli bir mesajı bulunmaktadır. Bu sebeple alana özel olarak esans yaratmaktayız ve oda parfümü makinesini de bu şekilde tasarlamaktayız.

YUKARI