WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba, sipariş / destek hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.
Mesai Saatleri : (09.00 / 19.00 )

Koku Makinesi & Koku Cihazı

Bueno; farklı alanlarda kullanım amacıyla ürettiği Bueno DNA cihazı ile 200 m² alana kadar etki sağlamaktadır. Üstelik etki alanı içerisinde yer alan koku türünü beraber seçmekteyiz. Size özel hazırlayacağımız koku çeşidi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Alan Kokulandırma

Spor salonu, SPA, Lokanta, Kafe, Restoran, Otel, Ofis ve benzer işletmelere özel tasarlanan koku çözümleri sunmaktayız. Tasarlanan kokuyu koku cihazı veya çubuklu oda kokusu ürünleri ile alanınızı kokulandırabilirsiniz.

Bizden Haberler

Kurumsal Koku

Kurumsal koku nedir, kurumsal koku ne işe yarar gibi sorulan firmamıza sık olarak sorulmaktadır. En popüler sorulan sorular arasında ise, kurumsal kokunun bize katkısı ne olacak sorusudur. Öncelikli olarak kurumsal kokunun ne olduğunu ve ne işe yaradığını kısaca anlatalım. Oda kokusu, koku cihazı veya geniş alan koku makinesi yardımıyla alanı tek bir esans ile alan kokulandırılmaktadır. Fakat burada önem taşıyan nokta ise, cihaz içerisinden alana yayılan esans çeşidinin ziyaretçiye belirli bir mesaj göndermesidir. Beyin farklı farklı türde esans çeşitlerini şifrelemiştir. Bu şifreye yakın tonda mesajlar üretmesi halinde akılda belirli durumların çağrışımı yapılmaktadır. Küçüklük dönemlerinden bu zamana kadar unutmadığımız kokular mutlaka bulunmaktadır. Beyin belirli bir anlam yüklemektedir.

Koku cihazı ürünü; bu alanda büyük önem taşımaktadır. Elbette ki alanda kokan ürünü büyük önem taşımaktadır. Fakat alana özel çözümler sunarken yardımcı ürünlerinde etkisi büyüktür! Belirli aralıklar alana esans üfleyen koku makinesi; problemsiz olarak ziyaretçilere karşılamak zorundadır.

Koku Cihazı: Kurumsal Koku Nedir ?

Kurumsal koku, firmanızın yada kuruluşunuzun markasına ait koku türünün bulunmasıdır. Üretilen özel esans, firmanıza patentlenerek; üst not, alt not ve orta not olarak adlandırdığımız esans karışımlarının farklı firmalar tarafından kullanılamamaktadır.

Kurumsal koku hizmetini alan firmalardan bir kaçına örnek verecek olursak durumu daha iyi kavrayacaksınız. Örneğin; bir kuruluşunuz var ve farklı olarak 100 tane şubeniz bulunmaktadır. Tüm şubeler aynı koku ile kokulandırılmaktadır. Bir şubenize gelen ziyaretçi farklı şubede de aynı koku ile karşılanıyor. Tıpkı insanlar gibi mağazanız yada kuruluşunuzun koku kimliği olmaktadır.

Alana koku cihazı yardımıyla esans yayılmaktadır. Yerli üretim olan ve Bueno firmasına ait olan DNA cihazı; 2 yıl boyunca firmamız garanti kapsamı altındadır. Dilerseniz ürünü satın alarak yada kiralayarak kullanabilirsiniz. Ürün; hafta içerisinde belirli periyotlar arasında çalışmaktadır. Dilerseniz, motor gücünü de koku cihazı kullanım paneli içerisinde değiştirebilirsiniz. 800 metre kareye kadar etki eden cihaz; motor gücü yardımıyla üfleme hızını yükseltebilir / azaltabilirsiniz. Koku kartuşu olarak nitelendirdiğimiz esans; minimum 1 ay maksimum 2.5 ay içerisinde tüketilmektedir. Tüketim süresi cihaz içerisinde ki oluşumlara bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.

Alan Kokulandırma, Ortam Kokulandırma Nedir ?

Alan kokulandırma veya ortam kokulandırma olarak nitelendirdiğimiz kokulandırma hizmeti; alanın tüm noktalarına eşit olarak kokuyu yayma hizmetidir. Bu hizmeti maliyet ve zaman bakımından farklı şekillerde yapabilmekteyiz. Alan kokulandırmaortam kokulandırma hizmeti; koku cihazları yardımı ile yapılabilmektedir. Ortam kokuları olarak nitelendirdiğimiz bambu çubuklu oda kokusu ürünlerini de tercih edebilirsiniz. Farklı stil ve dekorlarda alana özel olarak koku çözümlerimizi inceleyebilirsiniz.

Koku Cihazı, Koku Kartuşu

Koku cihazı çeşitleri, koku kartuşu yardımıyla çalışmaktadır. Alana belirli periyotlar da koku sıkarak alan kokulandırma hizmetini sağlamaktadır. Alan kokulandırma ve ortam kokulandırma hizmetinde kullandığınız cihaza dikkat ediniz.

TOP